Služby pro Vás

Otázky a odpovědi

Kolik za služby zaplatím?

Cena za hodinu asistence je 100Kč. U speciálních úkonů jako je například sepsání dokumentů apod. je cena zkalkulována podle náročnosti daného úkonu a sdělena před započetím práce.

Platím cestovné?

Ano, je-li třeba, hradí se i cestovné a to v obvyklé výši 100Kč - 300Kč v Praze a přilehlém okolí. Výše a je-li třeba uhradit cestovné, je sdělena předem.

Pokud budu potřebovat například uvařit při návštěvě asistenta, je to bráno jako úkon navíc a platit jej jako další položku?

Ne, vaření a ostatní drobné pomoci v domácnosti jsou brány jako kompletní činnost asistenta a jsou zahrnuty v hodinové sazbě. Je však třeba tuto činnost oznámit předem, aby byl k dispozici vhodný asistent.

Potřebuji opravit například sporák či něco podobného, opraví či udělá to váš asistent také?

Ne, odborné práce podobného typu asistent nevykonává, avšak může takovou osobu či firmu na vaši žádost zajistit a případně být při takové opravě přítomen.

Jak je to s nákupem a úhradou nákupu?

Pokud máte zájem pouze o nákup, dáte asistentovi seznam toho, co si přejete nakoupit, peníze na nákup a asistent vám vše nakoupí a donese k vám domů. Cena za takovou službu je obvykle 100Kč a je-li třeba dopravné.

V jakých časech mohou asistenti pracovat?

Asistent pracuje v čase, který si společně domluvíte. Není stanovená pevná pracovní doba.

Vyhledávání