Služby pro Vás

Jízda

Všem začátečníkům, ať už vlastníte řidičský průkaz pár dnů, měsíců či let, nabízím výuku jízdy v osobním automobilu a zlepšení dovedností.

 

Výuka jízd probíhá ve Vašem automobilu, abyste se mohli učit přímo na tom, co znáte, používáte či budete používat.

Tento způsob se je velmi efektivní, neboť jezdíte ve svém autě a tak se nezatěžujete zvykáním na auto, které stejně řídíte pouze dočasně. Učíte se a zažíváte si návyky na svůj automobil.

Jízdy lze koncipovat tak, že se přímo zaměříme na konkrétní problém a samotné jízdy pak jsou v rozsahu 1-2 hodin. Nebo zvolíme volnější režim a to tak, že jízdy budou spíše výletem, přičemž se budeme věnovat řízení jako celku, jízdy jsou pak obvykle od 2 hodin více.

Osobně dávám přednost lekci formou výletu, neboť z mých zkušeností plyne, že takto je mnohem rychleji odbourán či alespoň omezen strach z jízdy a tím se přirozeně i samovolně vylepšují Vaše dovednosti.

Přijedu za Vámi na smluvené místo, po rozhovoru s Vámi o Vašich dovednostech se přesuneme na místo výuky - pojedeme dohodnutou trasu. Pokud jste v místě kde máte strach řídit či vyjet s garáže, stání apod., mohu s Vaším autem vyjet či dojet na klidnější místo a dále již budete řídit Vy.

 

Cena za lekci - 1 hodina - je 100kč. Pokud je lekce volena formou výletu, relaxační přestávky na kávu, procházku apod. nejsou účtovány.

Délku a počet lekcí si určujete Vy s ohledem na to jakých výsledků chcete dosáhnout a jaká jsou Vaše zlepšení.

Dovětek

Řidičský průkaz na osobní vozidla vlastním 13 let a stejnou dobu i aktivně řídím. Pravidelně jezdím trasy v Praze do 100km a nárazově i trasy delší po dálnicích a okresních silnicích.

Zkušenosti mám převážně s manuální převodovkou, avšak příležitostně jsem jezdila i s "automatem".

Již v autoškole jsem měla veliké štěstí na báječného instruktora, který mě dost naučil, avšak je zřejmé, že přesto jsem za autoškoly odcházela jako řidič amatér. Toto se změnilo díky kolegovi, který mi v začátku dělal v autě asistenta, dodával mi důvěru a vysvětloval, co a jak mám dělat. I díky němu mohu říct, že jsem profesionál a řízení je mým velkým koníčkem.

V době kdy jsem již "volant ovládala" se na mě průběžně obrátilo několik přátel a známých s prosbou zda bych jim mohla při řízení asistovat a naučit je, co buď ještě neumí nebo již zapomněli.

Mohu s klidem říct, že dnes jsou z nich výborní řidiči, kteří mají zdravou sebedůvěru a ví jak se na silnici mají chovat.

Učila jsem i jednoho muže, 3 roky poté co skončil autoškolu, ale obecně dávám přednost v učení jízdy ženám, neboť jsem přesvědčená, že přestože jsou ženy lepšími řidičkami než muži, mnohé z nich mají problém překonat první obavy.

Proto vy ženy, které se bojíte samotné usednout za volant, nejste si jisté a bojíte se zda zvládnete běžný provoz nebo máte s ovládáním vozidla jiný problém, nebojte se a kontaktujte mě. Spolu se to pokusíme změnit.

Nabídka platí pro Prahu a přilehlé okolí.

Vyhledávání

Garáž

BMW 3

Daewo Nubira

Ford Sierra

Hyundai Lantra

Opel Omega

Peugeot 405

Š 105, 120

Š Favorit, Forman

Š Felicie, Octavia, Fabia

WW Jetta